śmieszne teksty
Wybierz kategorię

Śmieszne teksty

Nagrody Darwina


W lutym 2000 Santiago Alvardo, lat 24, zginął w Lompoc, w Kalifornii, gdy spadł z dachu sklepu z rowerami. Zamierzał go okraść. Śmierć nastąpiła, kiedy mężczyzna uderzył twarzą o ziemię a latarka przebiła podstawę czaszki. Santiago trzymał latarkę w ustach.

Na podstawie dokumentów policji w Dahlonega, Georgia, 20-letni kadet Nick Barrena zginął od uderzenia nożem przez kadeta Jeffreya Hoffmana, lat 23, który chciał sprawdzić, czy nóż może przebić kamizelkę kuloodporną.

W Guthrie, Oklahoma, w październiku 1999, Jason Heck próbował zabić krocionoga ze swojej strzelby kaliber 22, ale kula zrykoszetowała od kamienia i zabiła Antonio Martineza. Trafiła go w głowę...

W Elyria, Ohio, w październiku 1999, Martyn Eskins chciał oczyścić piwnicę z pajęczyn za pomocą pochodni. Poniósł śmierć w pożarze, który doszczętnie strawił 2-piętrowy dom.

We wrześniu Paul Stiller, lat 47, został hospitalizowany w New Jersey, gdzie trafił razem ze swoją żoną. Trafili tam, bo zostali ranni podczas wybuch ćwiartki laski dynamitu w ich samochodzie. Jadąc samochodem ok. 2 nad ranem, postanowili odpalić dynamit i wyrzucić przez okno, żeby zobaczyć, co się stanie. Nie zauważyli, że okno było zamknięte.

Tacoma, Washington. Kerry Bingham od dłuższego czasu pił z przyjaciółmi, gdy ktoś zaproponował, żeby pójść na most Tacoma Narrow Bridge i skoczyć na linie. O 4:30 rano 10 mężczyzn poszło na most. Na miejscu okazało się, że zapomnieli liny. Bingham zauważył zwój kabla w pobliżu. Jeden koniec kabla został przywiązany do jego stopy, drugi do barierki. Mężczyzna spadał 12 metrów, zanim kabel się naciągnął i urwał nogę na wysokości kolana. Bingham cudem przeżył upadek do lodowatej wody i został uratowany przez wędkarzy.

Francuz, Jacques LeFevier postanowił popełnić samobójstwo. Stanął na urwisku i przywiązał kamień do szyi. Następnie wypił truciznę i podpalił swoje ubranie. Próbował nawet zastrzelić się podczas skoku, ale kula chybiła przecinając linę z kamieniem. Woda morska, do której wpadł niedoszły samobójca, ugasiła ogień, a zalewając usta, spowodowała wymioty, które usunęły truciznę z żołądka. Jacques został wyciągnięty z wody przez rybaków i odwieziony do szpitala, gdzie zmarł z powodu wychłodzenia organizmu.

Niezidentyfikowany mężczyzna, używając strzelby zamiast kija, wybijał przednią szybę w samochodzie swojej byłej kobiety, kiedy strzelba wypaliła i zrobiła mu dziurę w brzuchu.

J. Burns, lat 34, mechanik z Alamo, zginął, kiedy próbował naprawić swoją półciężarówkę. Burns poprosił przyjaciela, żeby poprowadził półciężarówkę podczas, gdy Burns wisiał pod nią, aby ustalić źródło podejrzanych hałasów. Jego ubranie niestety o coś zahaczyło i przyjaciel znalazł go "owiniętego wokół wału napędowego".

M.A. Goldwin oczekiwał kilka lat w więzieniu na wykonanie wyroku śmierci na krześle elektrycznym, kiedy jego wyrok został zredukowany do dożywocia. Siedząc na metalowej toalecie, próbował naprawić mały telewizor, przegryzł drut i pokopało go prądem na śmierć.

Buxton, Północna Karolina: Mężczyzna zginął na plaży, gdy obsypała się 2,5 - metrowej głębokości jama, którą wykopał. Według zeznań świadków, 21 - letni Daniel Jones wykopał dziurę w piasku dla zabawy lub w celu ochrony przed wiatrem. Siedział w niej na leżaku. Jama się obsypała. Nakryła go 1,5 - metrowa warstwa piachu. Świadkowie próbowali go ratować, ale się nie udało. Udało się za to po godzinie przy pomocy ciężkiego sprzętu ratownikom. Daniel Jones zmarł jednak w szpitalu.

We wrześniu w Detroit 41 - letni mężczyzna utknął i utonął w kanale ściekowym, gdy przecisnął głowę przez 36 - centymetrowy jego otwór, żeby wyciągnąć kluczyki do samochodu.

W październiku 49 - letni makler z San Francisco podczas swojego codziennego joggingu spadł z 60 - metrowego nabrzeża.

Sylwester Briddell jr., lat 26 zginął w lutym w Selbwille, gdy wygrał zakład z przyjaciółmi, którzy twierdzili, że nie jest w stanie włożyć lufy rewolweru z 4 kulami do ust, zakręcić magazynkiem i pociągnąć za spust.

We wrześniu 7 - letni chłopiec spadł z 30 - metrowego urwiska niedaleko Ozark, Arkansas. Stracił równowagę, bujając się na krzyżu, który uświęcał śmierć innej osoby w tym miejscu w 1990 roku.

Straszna dieta i pokój bez wentylacji są powodem śmierci mężczyzny, który został zabity przez swoje własne gazy. Nie było żadnych śladów na jego ciele, ale autopsja wykazała duże ilości gazu metanowego w organizmie. Jego dieta składała się głównie z fasoli i kapusty. Wygląda na to, że mężczyzna zmarł we śnie od wdychania trującej chmury, która unosiła się nad jego łóżkiem. To nie musiało być śmiertelne, ale mężczyzna był zamknięty w swojej prawie hermetycznej sypialni. Trzech ratowników się rozchorowało, jeden został hospitalizowany.

K.C. Barker przypadkowo postrzelił się, kiedy obudzony przez dzwoniący telefon, stojący obok łóżka, sięgnął po niego, a zamiast aparatu pomyłkowo chwycił rewolwer, który wystrzelił po przyłożeniu go do ucha.

39 - letni prawnik Garry Hoy zginął pokazując wytrzymałość szyb w oknach w drapaczu chmur w centrum Toronto. Garry przebił się barkiem przez szybę i poleciał z 24 piętra ginąc na miejscu. Rzecznik policji powiedział, że Garry Hoy, wpadł na podwórze wieżowca Dominion Bank, kiedy wyjaśniał studentom prawa wytrzymałość okien w budynku. Jak twierdzi policja, Hoy już wcześniej demonstrował w ten sposób wytrzymałość okien.

R. Pule, lat 32, zachowywał się w sposób chuligański na rynku w St. Luis. Kiedy sprzedawca postraszył go, że zadzwoni na policję, wziął hot - doga, wepchnął go sobie do ust i odszedł bez płacenia. Policja znalazła go nieprzytomnego przed sklepem, pogotowie usunęło sześciocalową parówkę z jego przełyku, która udusiła go.

Kłusownik M. Malaga, który zastrzelił stojącego nad nim, na półce skalnej jelenia, został zabity na miejscu, kiedy jeleń na niego spadł.

Mężczyzna wsadził sobie w usta petardę i przegryzł ją, inicjując eksplozję, która wyrwała mu wargi, zęby i język. Zanim to nastąpiło, jego kolega włożył do akwarium petardę podłączoną do baterii. Ponieważ nie chciała wybuchnąć, Stroyer powiedział: - ja ci pokażę, jak to odpalić.

Mężczyzna, czyszcząc karmnik dla ptaków na balkonie, poślizgnął się i spadł z 23. piętra. S. Macko stał na fotelu na kółkach, kiedy nastąpił wypadek. Fotel odjechał i facet wyleciał za balkon.

Mężczyzna, kłócąc się z kobietą o zdradę, przypadkowo strzelił sobie w krocze, odstrzelając sobie jądra i kawałek penisa. Policja stwierdziła, że facet wymachiwał rewolwerem magnum 357 podczas kłótni. Ale kiedy wsadził go z powrotem w spodnie, rewolwer wypalił. Policja została wezwana po przywiezieniu mężczyzny do szpitala. Ofiara, która, jak sądzą lekarze, wyjdzie z tego, zostanie oskarżona.

Bremerton, Washington. Christopher Coulter podczas uniesień miłosnych z żoną zaproponował, że nasmaruje masłem czekoladowym swojego penisa i da Rudiemu, ich irlandzkiemu seterowi do oblizania. Niestety, Rudy stracił panowanie i odgryzł penisa. Żona Christophera, starając się odgonić psa, rzuciła w niego butelką z perfumami, które wylały się na psa i właściciela. Kiedy żona niosła nieprzytomnego Christophera do samochodu, przewrócił asię dwa razy, skręcając nadgarstek i łamiąc rękę w łokciu.

T. Roberts, 25, stracił prawe oko podczas inicjacji do męskiego klubu flisaków. Przyjaciel próbował zestrzelić puszkę piwa z jego głowy, ale strzała trafiła Roberta w oko. Doktor stwierdził, że gdyby strzała poszła milimetr w lewo, przecięłaby główną tętnicę i Robert zmarłby natychmiast. Neurochirurg dr. J.D. powiedział, że strzała weszła na 8 - 10 cali w mózg, z końcem wystającym z tyłu jego czaszki, mimo to w jakiś sposób ominęła wszystkie główne tętnice.